НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Карпати - Динамо (Тбілісі) 1:0 ###

Контрольний матч.

Склад "Карпат" у 1-му таймі:

Налєпа, Петрівський, Іщенко, Ґодвін, Сагайдак, Пшеничних, Сучков, Худоб’як, Кобін, Батіста, Фещук

Грузинів на гру вивів Душан Угрін - колишній наставник збірної Чехії, з якою він дійшов до фіналу Чемпіонату Європи 1996 року. 70% стартового складу „Динамо” - гравці основи. Ще 4 гравці - потенційні новачки.

On-line

15 хвилина. Флангова атака „Карпат”. Кобін видав ювелірну передачу на Фещука, Максим пробив, але воротар Крішикашвілі, до речі, чемпіон Росії у складі „Аланії” (Владикавказ), зумів м’яча витягнути.

20 хвилина. Батіста у штрафному обіграв воротаря, але влучно пробити практично з нульового кута йому не вдалося.

28 хвилина. Налєпа відбив потужний удар Дегмілашвілі - капітана і найкращого гравця першого кола грузинського чемпіонату - з 18 метрів.

30 хвилина. Сагайдак вибиває м’яча з лінії воріт, після невпевненої гри Налєпи на виході. Мацею завадив дуже сильній вітер. У Туреччині значно погіршилася погода. Швидкість вітру сягає 30-35 метрів за секунду.

38 хвилина. Заміна. Худоб’як - Мартинюк

42 хвилина Гол!!! Василь Кобін потужно пробив, а воротар грузинів зіграв незграбно, випустивши м’яча з рук.

45 хвилина. Після свистка на перерву "Карпати" перемагають - 1:0

46 хвилина. Розпочався другий тайм. "Карпати" вийшли на поле в такому складі: Мартищук, Тимчишин, Ровнейко, Петрівський, Шмаков, Ґодвін, Кобін, Мартинюк, Ткачук, Сучков, Левчук

65 хвилина. Рахунок не змінився. Замість Ткачука вийшов Бобилєв. „Карпати” грають по всій площині поля, в атаці намагаються діяти нестандартно.

80 хвилина. Футболісти обох команд втомилися і швидкості впали. Найактивнішого у складі „Карпат” Василя Кобіна двічі грубо збивали. Арбітр показав грузинам 2 жовті картки.

85 хвилина. Небезпечний момент біля воріт „Карпат”. Після навісу з лівого флангу гравець „Динамо” влучив в поперечку.

90 хвилина. Матч завершено. "Карпати" перемагають тбіліське "Динамо" з рахунком 1:0!